Drzwiczki rewizyjne GK do zabudowy karton-gips z serii KRAL firmy AWENTA są specjalnie zaprojektowanymi drzwiczkami, które umożliwiają łatwy dostęp do przestrzeni znajdujących się za ścianą wykonaną z płyt kartonowo-gipsowych. Są one szczególnie przydatne w przypadku instalacji, konserwacji lub naprawy instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych lub innych systemów ukrytych w ścianach.

Drzwiczki rewizyjne do zabudowy karton-gips AWENTA

 Stają się coraz częściej spotykane w różnych budynkach zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i komercyjnym. Drzwiczki KRAL są  wykonane z wytrzymałego materiału jakim jest precyzyjnie spasowana rama z profili aluminiowych oraz płyta G/K w wersji wodoodpornej, zastosowane płyty są o grubości 12,5 mm. Zapewnia to trwałość i odporność na uszkodzenia. Front drzwiczek wykonany z płyty kartonowo gipsowej, umożliwia pokrycie jej farbą, dzięki czemu otwór rewizyjny dyskretnie wpisuje się w estetykę pomieszczenia. Dodatkowo wodoodporna płyta pozwala na stosowanie drzwiczek w łazienkach.

Klapy rewizyjne GK z serii KRAL

Mogą mieć różne rozmiary i kształty ( kwadratowy lub prostokątny format), w zależności od potrzeb i preferencji. Obecnie Awenta produkuje je w ponad 20 rozmiarach od 150 x 150 mm aż do 600 x 600 mm.

Oprócz możliwości montażu na ścianie Awenta produkuje również drzwiczki do zabudowy sufitów, różnią się one tym, że klapa jest wykonana z podwójnej płyty G/K oraz dodatkowo klapa jest przymocowana do drzwiczek za pomocą linki stalowej. Stanowią one ciekawą alternatywę do alternatywnych wyłazów strychowych.

Również ciekawą właściwością wszystkich drzwiczek KRAL jest ich sposób otwierania, są wyposażone w zatrzaski sprężynowe dzięki którym otwieranie i zamykanie skrzydła odbywa się po jego dociśnięciu.

Klapy rewizyjne z serii KRAL są uniwersalne mogą być lewe lub prawe.

Montaż drzwiczek rewizyjnych do zabudowy karton-gips zazwyczaj odbywa się na etapie budowy lub remontu, przy użyciu odpowiednich narzędzi i mocowań. Po zamontowaniu drzwiczek można je otwierać i zamykać za pomocą naciśnięcia na klapę.

Ważne jest, aby drzwiczki rewizyjne były łatwe do obsług, trwałej i zapewniały szczelne i estetyczne zamknięcie otworu rewizyjnego, aby zapobiec wnikaniu kurzu, wilgoci lub hałasu do wnętrza ściany.

Awenta to produkt Polski

Nie bez powodu nazywana jest liderem wentylacji polska firma produkująca różnego rodzaju rewizje- drzwiczki, maskownice, kratki wentylacyjne, anemostaty ,wentylatory oraz rekuperatory.

Wszystkie te produkty cechuje solidna jakość wykonania, wysoka funkcjonalność, długo wieczność co w przypadku wentylatorów potwierdza 5 letni okres gwarancji.

Właśnie te wszystkie cechy posiadaj drzwi rewizyjne KRAL wyprodukowane w Polsce przez firmę AWENTA .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 11 =