Kuchnia to serce domu, a meble w kuchni są jego duszą. Nic więc dziwnego, że dbamy o to, aby nasze meble były jak najlepiej zabezpieczone przed różnymi szkodliwymi czynnikami. Jednym z takich czynników jest temperatura i wilgoć, które mogą wpłynąć negatywnie na wygląd i trwałość naszych mebli. Na szczęście istnieje na to skuteczne rozwiązanie – obrotowa nakładka od CucinaOra®, która doskonale służy w kuchni, jako silikonowa nakładka do urządzenia Thermomix.

Obrotowa nakładka od CucinaOra® – steamTANK® to specjalnie zaprojektowany produkt, który służy do ochrony mebli kuchennych przed temperaturą i wilgocią. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o użytkownikach urządzeń Thermomix, chcących zadbać o swoje meble i wydłużyć ich żywotność.

Jak działa obrotowa nakładka od CucinaOra®?

Działanie obrotowej nakładki od CucinaOra® jest bardzo prosto. Jest ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, które skutecznie chronią meble przed temperaturą i wilgocią. Nakładka ta obraca się o 360°, dzięki czemu możesz odprowadzać parę w wybranym przez siebie kierunku.

Zalety obrotowej nakładki od CucinaOra®

Obrotowa nakładka od CucinaOra® ma wiele zalet, które przekładają się na jej popularność i skuteczność w ochronie mebli kuchennych. Przede wszystkim jest to produkt niezwykle prosty w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu. Warto również zaznaczyć, że nakładka ta jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i nie wydziela żadnych szkodliwych substancji.

Kompatybilność steamTANK®

Nakładka steamTANK® jest kompatybilna z takimi modelami urządzenia Thermomix, jak:

– TM6;

– TM5;

– TM31;

– oraz dla urządzeń Monsieur Cuisine Smart, Connect, Edition plus.

Ochrona Thermomix dzięki steamTANK®

Dzięki steamTANK® chronisz Thermomix, albowiem nie mając potrzeby przestawiania całego urządzenia w inne miejsce, nie naruszasz wagi umiejscowionej w nóżkach Thermomixa. Jest to bardzo czułe miejsce w urządzeniu Thermomix.

Obrotowa nakładka od CucinaOra® to innowacyjny produkt, który skutecznie chroni meble kuchenne przed temperaturą i wilgocią. Dzięki wysokiej jakości wykonania, możliwości obrotu o 360° i estetycznemu wyglądowi, jest to produkt idealny dla osób, które dbają o swoje meble i chcą je zabezpieczyć przed szkodliwymi czynnikami. Nakładka ta jest również niezwykle praktyczna i łatwa w użytkowaniu, co pozwala na wygodne i bezpieczne stosowanie w codziennej kuchennej rutynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 2 =